Житомирський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету

Житомирський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету

вул. Чуднівська, 101, м. Житомир, Україна, 10005, (0412)24-25-33, ztek@meta.ua
Директор: Губарєв Григорій Леонідович, (0412)24-25-34


Туризм

Коледж розпочав підготовку фахівців для галузі туристичного бізнесу в 2004 році. Підготовку фахівців для туристичного бізнесу здійснює циклова комісія технології і організації ресторанного та туристичного бізнесу.

Сучасний фахівець з організації туристичного обслуговування

Повинен знати:

Повинен уміти:

Повинен володіти:

Після закінчення коледжу випускники зі спеціальності “Туризм” можуть працювати:

Інформація для абітурієнтів

Підготовка фахівців зі спеціальності «Туризм» (денна форма навчання) здійснюється на базі 9 класів. На базі 9 класу абітурієнти складають тести з української мови та географії. Термін навчання – 3 роки 5 місяців.

Вчимося професії… Навчання проводиться в сучасних аудиторіях, на кращих підприємствах туристичного бізнесу та готельного господарства. Методика занять максимально наближує навчання до виробничих умов. Налагоджена тісна співпраця з провідними туристичними фірмами, готелями міста, громадськими організаціями та науковими товариствами.

Навчання в коледжі проходить активно, творчо та динамічно. Студенти здійснюють краєзнавчу пізнавальну діяльність туристичними маршрутами Криму, Карпат та рідного Полісся. Коледжем укладено договори на проходження виробничої практики з такими підприємствами:

Наше дозвілля

  • Студенти мають цікавий та змістовний відпочинок. Участь у різних позааудиторних заходах сприяє кращому набуттю фахових знань та навичок.
  • Уже в коледжі розпочинається професійне становлення майбутніх спеціалістів туристичної галузі шляхом залучення студентів до проведення дослідницьких, наукових та пошукових робіт


    © 2016, 2020, Житомирський торговельно-економічний коледж.