Відокремлений структурний підрозділ "Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж Державного торговельно-економічного університету"

Відокремлений структурний підрозділ "Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж Державного торговельно-економічного університету"

вул. Чуднівська, 101, м. Житомир, Україна, 10005, (0412)24-25-33, ztek@meta.ua
(0412)24-25-34; +38(096)8621672(viber, telegram)
Директор: Губарєв Григорій Леонідович


Спеціальність «Підприємництво, торгівлі та біржова діяльність»
Освітньо-професійна програма «Товарознавство квітів та флористика»

Код спеціальності 076
ПередумовиНа базі 9-х та 11-х класів
Форма навчання Денна форма навчання
Термін навчання На базі 9-х класів - 2 роки 10 місяців
на базі 11-х класів - 1 рік 10 місяців
Галузь знань 07 Управління та адміністрування
Спеціальність:076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
Освітньо-професійна програмаТоварознавство квітів та флористика
Освітньо-професійний ступіньфаховий молодший бакалавр

Актуальність професії

Товарознавець-флорист - це професіонал- консультант, фахівець-експерт з орієнтування у розмаїтті квіткової продукції, анатомічних і морфологічних ознак якості готової продукції живих та зрізаних квітів, горщикової продукції, декоративної зелені, споживних властивостях флористичної продукції. Саме тому професія товарознавця-флориста є на сьогодні дуже актуальною, а у майбутньому фахівці даної професії володітимуть великими перспективами під час працевлаштування.

Перспективність професії:

Потреба у товарознавцях-флористах, декораторах, експертах з флористичної продукції не є рідкістю, в нашій країні та закордоном вона досить поширена. Вже кілька років на ринку праці спостерігається попит на представників професії товарознавця-флориста. Професійні знання, набуті під час навчання товарознавець-флорист може реалізувати у митній, дизайнерській та комерційній діяльності. Товарознавець-флорист поступово піднімається по кар’єрних сходах і може стати головним менеджером у флористичній справі.