Відокремлений структурний підрозділ "Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж Державного торговельно-економічного університету"
вул. Чуднівська, 101, м. Житомир, Україна, 10005, (0412)24-25-33, vsp.ztefk@gmail.com
(0412)24-25-34; +38(096)8621672(viber, telegram)
Директор: Губарєв Григорій Леонідович
Вибрати дату
Друкувати розкладРозклад занять на 25.04.2024
Чергова група: МН-1 (І зміна), П-16 (ІІ зміна)
Черговий викладач: Батеньков О.Л.(І зміна), Бібік А.М.(ІІ зміна)
Група | І пара 8:45–10:05 | ІІ пара 10:15–11:35 | ІІІ пара 12:05–13:25 | ІV пара 13:35–14:55 | V пара 15:05–16:25 | VI пара 16:35–17:55 |
---|---|---|---|---|---|---|
ВХП-16 | на 09.00 ауд.10 ЕКЗАМЕН | з дисципліни | "Процеси і апарати харчових виробництв" | викладач Лех-Ємець А.М. | ||
ВХП-17 | на 10.15 ауд.28 ЕКЗАМЕН | з дисципліни | "Технологія виробництва кулінарної проукції" | викладач Нагорна Л.М. | ||
ВХП-18 | 58/54 Іноз.мова + ЗАЛІК Черниш/Демянчук | 40 Математика Бредіхіна | 53 Укр.мова (за ПС) Весельська | 32 Консультація з предмету "Історія України" викладач Кондратюк С.В. | - | с/з Фіз.вих Ковба |
ВХП - 19 | Навчальна практика | |||||
ВХП - 20 | 11 Захист України Нагорний | 32 Всесвітня історія Кондратюк | 48 Укр.літ Гончарук | - | ||
ТКД-38, ТКЛ-2 | - | - | - | |||
ТМС-14 | - | - | - | |||
ТМС- 15 | - | - | - | |||
МД-8 | - | - | - | - | ||
ІДП-12 | - | - | - | 46 Захист курсових робіт Горпиніч Л.В., Мовчан І.В., Весельська Н.В. | ||
ТКД-39, ТКЛ-3 | Навчальна практика | - | ||||
ТМС-16 | 35 Консультація з предмету "Укр.мова" викладач Гончарук А.В. | 35 Укр.мова (за ПС) + ЗАЛІК Гончарук | 31 Товарознавство непрод.товарів Плахотнюк | 31 Основи митної справи Плахотнюк | ||
ТМС - 17 | - | - | л/з Вища математика Горпиніч | л/з ОФЗ Мельничук | с/з Фіз.вих Ковба | |
МД-9 | л/з Консультація з предмету "Математика" викладач Горпиніч Л.В. | л/з Математика + ЗАЛІК Горпиніч | 35 Маркетинг Войналович | с/з Фіз.культура Кухар | 42 Консультація з предмету "Укр.мова" викладач Гончарук А.В. | |
ІДП-14 | 42 Консультація з предмету "Укр.мова" викладач Шумовська І.О. | 48 Укр.мова (за ПС) Весельська | с/з Фіз.культура Ступаков | 33 Історія України + ЗАЛІК Кругляк | 35 Консультація з предмету "Історія України" викладач Кругляк М.Е. | |
ТКД - 40 | 56 Зарубіжна література Рудюк | 54 Укр.мова Шевцова | 46 Інформатика Мельник | - | ||
ТКЛ - 4 | 48 Укр.мова Весельська | 41 Фізика Луцик | 52 Хімія Федорчук | - | ||
ТМС - 18 | 32 Основи правознавства Кондратюк | 22 Математика Ашихміна | 51 Біологія Котенко | 29 Основи економ.теорії Перішко | ||
МД - 10 | - | 50 Біологія Котенко | 54 Основи економ.теорії Перішко | 30 Захист України Батеньков | ||
ІДП - 15 | 52 Біологія Котенко | 21 Математика Зінченко | 30 Захист України Батеньков | - | ||
П-14 | на 09.00 ауд.33 ЕКЗАМЕН | з дисципліни | "Цивільний процес" | викладач Турська В.В. | ||
П-15 | - | на 10.15 ауд.45 ЕКЗАМЕН | з дисципліни "Трудове право" | викладач Поліщук Т.Р. | ||
П-16 | 45 Трудове право Поліщук | 36 Нотаріат України Бібік | 36 Цивільне та сімейне право Бібік | - | - | |
П-18 | 45 Трудове право Поліщук | 36 Нотаріат України Бібік | 36 Цивільне та сімейне право Бібік | - | - | |
П-19 | ч/з Теорія держави і права Губарєв | ч/з Історія: Україна і світ Кругляк | ч/з Історія держави і права України Панченко | ч/з Основи правознавства Войналович | ||
П-20 | 36 Адмін.право Бібік | 42 Укр.мова (за ПС) Шумовська | ч/з Історія держави і права України Панченко | ч/з Основи правознавства Войналович | ||
П - 21 | - | 30 Захист України Батеньков | 50 Історія: Україна і світ Мисюра | 22/21 Інформатика Оленюк/Лисенко | 22/21 Інформатика Оленюк/Лисенко | |
П - 22 | - | с/з Фіз.культура Атаманська | 22/40 Інформатика Оленюк/Лисенко | 36 Історія: Україна і світ Мисюра | 36 Історія: Україна і світ Мисюра | |
РО-8 | - | - | - | - | ||
ТО-10 | Виробнича практика | - | ||||
РО-9, ТО-12 | ТО-12 ауд.53 Географія туризму Піонтківська | 57 Математика Протасов | РО-9 ауд.59 Іноз.мова (за ПС) Демянчук ТО-12 ауд.58 ОФЗ Мельничук | 43 Історія України Панченко | - | РО-9 с/з Фіз.вих Ковба |
ІТ-1, ТО-13 | 31 Основи економ.теорії Перішко | 46 Інформатика Васількова | 11 Захист України Нагорний | - | ||
ГРС - 1 | 46/0 Інформатика Васількова | 11 Захист України Нагорний | 29 Математика Ашихміна | 56 Укр.мова Шевцова | 0/46 Інформатика Пашкевич | |
РБ- 1 | - | 52 Хімія Федорчук | 57 Біологія Осіпчук | 11 Захист України Нагорний | ||
ФКС - 1 | - | 51 Анатомія Осіпчук | 55 Іноз.мова (за ПС) Півень | 58 Укр.літ + ЗАЛІК Гончарук | 40 Консультація з предмету "Математика" викладач Бредіхіна І.В. | |
ФКС - 2 | с/з Фіз.культура Кухар | 31 Основи економ.теорії Перішко | 42 Укр.літ Шумовська | - | ||
ЕФ-3 (ФК-8, ЕП-12, ОД-12) | ОД-12 ауд.18 Методи і моделі Маліновська | ЕП-12 ауд.29 Економіка і норм.праці Розводовська ОД-12 ауд.18 Оціночна діяльність Маліновська | ФК-8 ауд.32 Статистика Сіра ЕП-12 ауд.3 Основи підприєм.діяльності Розводовська ОД-12 ауд.18 Інфраструктура + ЗАЛІК Маліновська | ФК-8 ауд.57 Аудит + ЗАЛІК Протасов ЕП-12 ауд.18 Економ.аналіз Маліновська | ЕП-12 ауд.29 Управління витратами + ЗАЛІК Розводовська | |
ЕФ-4 (ФК-9, ЕПОД-14) | ФК-9, ЕП-14 ауд.12 Інформатика Бредіхіна/Зінченко ОД-14 ауд.12 Страхові послуги Доманчук | 12 Іноз.мова (за ПС) Півень/Демянчук | 12 Бух.облік Протасов | 12 Економіка Хробуст | 12 Консультація з предмету "Іноз.мова" викладач Півень/Демянчук | |
ФК- 10 | 57 Математика Протасов | 53 Хімія Сероветник | 56 Зарубіжна література Рудюк | - | ||
ЕПОД-15 | 59/55 Іноз.мова Грановська/Півень | 56 Зарубіжна література Рудюк | 21 Інформатика Зінченко | 51 Біологія Котенко | ||
МН-1 | 43 Консультація з предмету "Історія України" викладач Панченко В.С. | 43 Історія України Панченко | 43 Математика Бредіхіна | 40 Консультація з предмету "Математика" викладач Бредіхіна І.В. | ||
МН -2 | 30 Захист України Батеньков | 55 Всесвітня історія Мисюра | 41 Фізика Луцик | 55/59 Іноз.мова Півень/Грановська | ||
ЗВХП- 9с | - | - | - | - | ||
ЗТКД- 10с |
© 2016, 2024, Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж.