Відокремлений структурний підрозділ "Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж Державного торговельно-економічного університету"
вул. Чуднівська, 101, м. Житомир, Україна, 10005, (0412)24-25-33, vsp.ztefk@gmail.com
(0412)24-25-34; +38(096)8621672(viber, telegram)
Директор: Губарєв Григорій Леонідович
Вибрати дату
Друкувати розкладРозклад занять на 23.05.2024
Чергова група: ЕПОД-15
Черговий викладач: Варьоха Ж.В.
Група | І пара 8:45–10:05 | ІІ пара 10:15–11:35 | ІІІ пара 12:05–13:25 | ІV пара 13:35–14:55 | V пара 15:05–16:25 | VI пара 16:35–17:55 |
---|---|---|---|---|---|---|
ВХП-16 | Технологічна практика | |||||
ВХП-17 | Технологічна практика | - | ||||
ВХП-18 | 10/28 Технічне креслення Лех-Ємець/Кондратенко | 10/28 Технічне креслення Лех-Ємець/Кондратенко | 10 ЗАЛІК Технічне креслення Лех-Ємець | - | ||
ВХП - 19 | 18 Технологія виробництва к/п Павлюк | 18 Технологія виробництва к/п Павлюк | 18 Основи правознавства Войналович | - | ||
ВХП - 20 | 32 Історія України Кондратюк | с/з Фіз.культура Ковба | 41 Укр.літ Гончарук | |||
ТКД-38, ТКЛ-2 | Технологічна практика | |||||
ТМС-14 | Технологічна практика | |||||
ТМС- 15 | Технологічна практика | |||||
МД-8 | Технологічна практика | - | ||||
ІДП-12 | Технологічна практика | - | ||||
ТКД-39, ТКЛ-3 | - | |||||
ТМС-16 | - | |||||
ТМС - 17 | - | - | - | - | ||
МД-9 | - | |||||
ІДП-14 | - | |||||
ТКД - 40 | - | 48 Укр.мова Шевцова | 22 Інформатика Мельник | 40 Фізика Луцик | ||
ТКЛ - 4 | 40 Інформатика Бредіхіна | 46 Фізика Луцик | 51 Хімія Федорчук | - | ||
ТМС - 18 | - | 54 Іноз.мова Поліщук | 50 Біологія Котенко | 32 Основи правознавства + ЗАЛІК Кондратюк | ||
МД - 10 | - | 50 Біологія Котенко | 48 Укр.мова Весельська | 30 Захист України Батеньков | 10 Основи правознавства Войналович | |
ІДП - 15 | 51 Біологія Котенко | 33 Математика Зінченко | 30 Захист України Батеньков | - | ||
П-14 | Технологічна практика | |||||
П-15 | Технологічна практика | |||||
П-16 | ч/з Кримінальне право Губарєв | 45 Організація юрид.служби Поліщук | 33 Екологічне право + ЗАЛІК Турська | - | с/з Фіз.вих Ковба | |
П-18 | - | 45 Організація юрид.служби Поліщук | ч/з Кримінальне право Губарєв | - | с/з Фіз.вих Ковба | |
П-19 | - | - | 43 Історія держави і права України Панченко | 36 Адмін.право + ЗАЛІК Бібік | ||
П-20 | 36 Адмін.право Бібік | 43 Історія держави і права України Панченко | 36 Адмін.право Бібік | - | ||
П - 21 | 46 Математика Луцик | 30 Захист України Батеньков | 45 Історія: Україна і світ Мисюра | 43 Історія світової та укр.культури Панченко | ||
П - 22 | - | с/з Фіз.культура Атаманська | 46 Математика Луцик | 45 Історія: Україна і світ Мисюра | 43 Історія світової та укр.культури Панченко | |
РО-8 | - | - | - | - | ||
ТО-10 | Виробнича практика | |||||
РО-9, ТО-12 | ТО-12 с/з Фіз.культура Ковба | ТО-12 ауд.59 Іноз.мова (за ПС) Грановська | РО-9 ауд.28 ОО в ЗРГ Кондратенко ТО-12 ауд.53 Географія туризму Піонтківська | РО-9 ауд.53 Готельно-туристичні комплекси Піонтківська | ||
ІТ-1, ТО-13 | 31 Основи економ.теорії Перішко | 41 Фізика Мудра | 11 Захист України Нагорний | - | ||
ГРС - 1 | 11 Захист України Нагорний | 31 Основи економ.теорії Перішко | 56 Зарубіжна література Рудюк | 29 Укр.мова Шевцова | ||
РБ- 1 | -- | 40 Математика Бредіхіна | с/з Фіз.культура Ковба | 11 Захист України Нагорний | ||
ФКС - 1 | Тренерська практика | |||||
ФКС - 2 | 12 Історія України Махорін | 11 Захист України Нагорний | 31 Основи економ.теорії Перішко | - | ||
ЕФ-3 (ФК-8, ЕП-12, ОД-12) | Технологічна практика | |||||
ЕФ-4 (ФК-9, ЕПОД-14) | ФК-9 ауд.21 Навчальна практика Доманчук ЕП-12 ауд.57 Навчальна практика Протасов ОД-12 ауд.22 Навчальна практика Маліновська | ФК-9 ауд.21 Навчальна практика Доманчук ЕП-12 ауд.57 Навчальна практика Протасов ОД-12 ауд.22 Навчальна практика Маліновська | - | |||
ФК- 10 | 30 Захист України Батеньков | 12 Історія України Махорін | 42 Укр.літ Варьоха | 41 Фізика Мудра | ||
ЕПОД-15 | 59/55 Іноз.мова Грановська/Півень | 42 Укр.мова Варьоха | 12 Історія України Махорін | 50 Біологія Котенко | ||
МН-1 | Навчальна практика | - | ||||
МН -2 | 43 Історія світової та укр.культури Панченко | 56 Зарубіжна література Рудюк | 59/55 Іноз.мова Грановська/Півень | 42 Укр.мова Варьоха | ||
ЗВХП- 9с | 29 Технологія страв нац.кухні Блажиєвська | 29 Технологія страв нац.кухні Блажиєвська | 29 Технологія страв нац.кухні Блажиєвська | 48 ЗАЛІК Іноз.мова (за ПС) Весельська | ||
ЗТКД- 10с | - | д/н Вища математика ЗАЛІК Горпиніч | д/н Товарознавство прод.товарів Рибак | д/н Реклама і стимулювання продажу ЗАЛІК Лисенко |
© 2016, 2024, Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж.