Відокремлений структурний підрозділ "Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж Державного торговельно-економічного університету"

Відокремлений структурний підрозділ "Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж Державного торговельно-економічного університету"

вул. Чуднівська, 101, м. Житомир, Україна, 10005, (0412)24-25-33, ztek@meta.ua
(0412)24-25-34; +38(096)8621672(viber, telegram)
Директор: Губарєв Григорій Леонідович


Захист практики студентами IV курсу спеціальності "Право"

13 червня відбувся захист виробничої практики студентів спеціальності “Право”. При проходження практики в юридичних службах установ та організацій практиканти ознайомилися з порядком ведення документації та діловодства в юридичних відділах, порядком пред’явлення претензій та позовів, із станом роботи юридичної служби по забезпеченню законності в трудових відносинах, з повсякденною роботою юридичного відділу по забезпеченню дотримання чинного законодавства на підприємстві.

Cтуденти представили звіти про проходження практики у формі презентації, де детально презентували виконану роботу відповідно до поставлених завдань практики.

Студенти-правники поділилися враженнями про проходження практики, висловили думки щодо позитивних моментів і вказали на ті, які потребують вдосконалення з урахуванням фахових інтересів самих практикантів. Захист звітів проходив у форматі діалогу учасників та керівників практики та за участі керівник апарату Богунського районного суду Сокульської О.В.

У ході зустрічі студенти також відповіли на низку запитань присутніх на захисті. Практика залишила у студентів гарні враження про їхню майбутню професійну діяльність.


© 2016, 2022, Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж.