Відокремлений структурний підрозділ "Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж Державного торговельно-економічного університету"

Відокремлений структурний підрозділ "Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж Державного торговельно-економічного університету"

вул. Чуднівська, 101, м. Житомир, Україна, 10005, (0412)24-25-33, ztek@meta.ua
(0412)24-25-34; +38(096)8621672(viber, telegram)
Директор: Губарєв Григорій Леонідович


УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ В ІНФОРМАЦІЙНО-ПРОСВІТНИЦЬКОМУ ЗАХОДІ «НАЦІОНАЛЬНЕ НАДБАННЯ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ!»

Збереження національної історико-культурної спадщини відіграє важливу роль у становленні України як незалежної держави, оскільки зміцнює її міжнародний імідж і є одним із основних чинників формування української національної ідентичності та відродження духовності народу. Пам’ятки історії та культури слугують цілям розвитку науки, освіти і культури, плеканню патріотизму, високого морального та естетичного виховання. Особливого звучання набуває пам’яткоохоронна справа сьогодні – в умовах захисту Україною власного суверенітету та подальшого творення новітньої європейської нації. З метою розширення кругозору, поглиблення знань про історію та культуру рідного Поліського краю, а також ознайомлення із основами музейної та експозиційно-виставкової справи студенти першого курсу (ЕФ3) разом із викладачем історії к.і.н. Панченко В.С. 28 квітня 2022 р. взяли участь в інформаційно- просвітницькому заході «Національне надбання українського народу!». Він був організований Департаментом культури, молоді та спорту облдержадміністрації спільно з Житомирським обласним краєзнавчим музеєм у вигляді вебінару із подальшою дискусією на платформі ZOOM. Родзинкою події став виступ директора Житомирського музею Романа Насонова про історію створення очолюваного ним закладу, формування його колекцій та про роботу в умовах війни. Студенти змогли поглибити знання у сфері збереження історико-культурного надбання українського народу, поставити свої запитання спікерам, а також висловити власні пропозиції щодо подальшого розвитку пам’яткоохоронної справи.


© 2016, 2022, Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж.