Житомирський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету

Житомирський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету

вул. Чуднівська, 101, м. Житомир, Україна, 10005, (0412)24-25-33, ztek@meta.ua
Директор: Губарєв Григорій Леонідович, (0412)24-25-34


Анатомія бізнесу: Крок у майбутнє

студенти ЖТЕК КНТЕУ груп ЕП-6, ТО-4, ІДП-6, ІДП-4 та ЗТКД-6с стали учасниками бізнес-конференції «Анатомія бізнесу: крок у майбутнє», яку щорічно організовує компанія digital agency PAROXOD. Студенти разом з викладачами коледжу прослухали тренінгові курси відомих маркетологів, економістів та менеджерів, виконали цікаві вправи, що пропонували бізнес-тренери.

Під час конференції обговорювалися основні напрямки розвитку інформаційних технологій, впровадження інформаційних систем в діяльність підприємств та організацій, використання CRM-систем, інтернет-технологій для покращення взаємодії бізнесових структур з клієнтами.

Особливо актуальними для студентів були такі теми конференції, як: «Анатомія сервісу» (доповідач Костянтин Павленко, менеджер партнерського відділу Бітрікс24); «Як поліпшити клієнтський сервіс» (доповідач Віталій Ткаченко, співзасновник WTF marketing agency); «Як стратегію компанії зробити наміром кожного співробітника» (доповідач Оксана Долгова, бізнес-тренерка компанії Bogush Time); «Sales 360 - сучасні практики продажів» (доповідач Михайло Городецький, партнер CAPS consulting) та інші.

Студенти не лише отримали корисну інформацію про сучасні напрямки у маркетингу та економіці, а й стали учасниками розіграшу призів та лотереї від компанії організатора. Участь у конференціях, тренінгах, лекторіях дає студентам цінний професійний досвід в обраній спеціальності.

Галерея


© 2016, 2020, Житомирський торговельно-економічний коледж.