Житомирський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету

Житомирський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету

вул. Чуднівська, 101, м. Житомир, Україна, 10005, (0412)24-25-33, ztek@meta.ua
Директор: Губарєв Григорій Леонідович, (0412)24-25-34


Конкурси, смаколики та розваги: як ЖТЕКівці святкували HALLOWEEN

З метою ознайомлення традицій та звичаїв святкування різних заходів в англомовних країнах, а саме Хелловіну, викладачі іноземної мови Поліщук А.В., Черниш А.В. та студенти організували різноманітні заходи. Напередодні свята, під час годин спілкування студенти групи ТО-6 провели інформаційно-просвітницьку вікторину на знання традицій святкування Хелловіну. 31 жовтня був проведений розвально-пізнавальний захід «Halloween Party» між 3 командами - «Ghosts» (П-10), «Pumpkins» (П-10) та «Witches» (ТО-6). Перемогу здобула команда групи П-10 «Ghosts», яка набрала найбільшу кількість балів. Всі команди отримали солодкі подарунки.

Крім того, на всіх чекали тематичні смаколики, які підготували студенти групи ВХП-10 на чолі з викладачем Блажиєвською Н.М. Також були проведені конкурси на «Кращий hand made гарбуз», «Найкреативнішу hand made маску» та «Найоригінальніший hand made костюм». Переможці конкурсів отримали солодкі призи.

Хелловін — одне з найбільш улюблених свят на заході, що стає все більш популярним в Україні. Тому на всіх чекала тематична фотозона для незабутніх фото. Всі учасники та присутні отримали позитивні емоції та мали змогу зробили багато тематичних світлин. І як кажуть в анломовних країнах: «Happy Halloween!»

.


© 2016, 2020, Житомирський торговельно-економічний коледж.